Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Neurosound programları bir öğrencinin danışman ile birebir seans yapması esasına dayanır. Seans sırasında öğrenciye çeşitli programlar danışman kontrolünde uygulanır.

Ancak çeşitli sebeplerden dolayı öğrenciler günlük seanslara gelip gitmekte zorlanmaktadırlar. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar ve uzak noktalardan gelerek program almak zorunda olanlar için haftada beş gün seans almak neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Günlük seanslara gelmekte zorlanan kişiler için ev ortamında yapılandırılmış Neurosound programlarımız Ev Destek Programıdır.

Öğrenci ev ortamı için özel olarak hazırlanmış kulaklık sistemi ile evden seansını alırken seans sırasında kendisi için tanımlanmış gelişim programlarını uygular.

Öğrencinin evden yaptığı her şey sistemde kayıtlı olarak durur. Danışman öğrencinin yaptıklarını takip ederek gelişim raporlarını oluşturur. Ayrıca haftada en az bir defa yüz yüze görüşme ve seans yapar. Böylece gelişim sürecini ve öğrenci motivasyonunu yakından takip ederek programın başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Randevu AlTest Çöz